Популярне: частотник Delta
Знайти

Вибір ППП — справа непроста, і в одній статті досить складно охопити усі критерії. Оскільки щоб вибрати відповідний софтстартер, треба врахувати безліч чинників, таких як: вид пристрою, його потужність, кількість пусків і багато інших. Але все ж таки деякі загальні правила ми освітимо.

Частотник Дельта MS300 — це універсальні інвертори, які підійдуть для роботи навіть в тяжких умовах навколишнього середовища, оскільки фахівці приділили особливу увагу міцності і довговічності частотника, оснастивши його антипиловим корпусом з додатковим захистом від високих температур. Діапазон експлуатації від -20˚C до +40˚C.

Перетворювач частоти Delta моделі CFP-2000 для насосів і вентиляторів реалізує керування навантаженням:

  • асинхронних двигунів, електродвигунів з постійними магнітами;
  • двигунів, що несуть постійні і змінні навантаження.

Вітаємо, шановані відвідувачі! Раді повідомити, що до 31.08.2017 в магазині Simpletech кожному покупцеві частотних перетворювачів Delta Electronics надаються знижки до -30% від вказаної на сайті ціни товару.

Компанія Schneider Electric розробила серію компактних частотних перетворювачів Altivar, що втілюють у собі новітні технології ефективного керування приводами, інноваційні і енергозбережні функції.

Нові інноваційні частотні перетворювачі Delta Electronics серії C2000 (CP2000) налаштовуються залежно від потреб користувача. Віддалене налаштування і керування частотниками по протоколу CANopen  - один з найсучасніших способів на сьогодні.

Останнім часом збільшився попит на енергоефективне обладнання, здатне понизити експлуатаційні витрати підприємства.

Нові частотні перетворювачі EFC 3610 і EFC 5610 від компанії Bosch Rexroth  - прості в експлуатації, універсальні частотники, здатні внести значний вклад в економію електроенергії, яка так затребувана зараз.

Термін "диспетчеризація" переводиться з англійської (dispatch) як "швидке виконання", і означає автоматичний оперативний контроль роботи обладнання за допомогою обміну інформацією між центром керування і об'єктами виробництва.

Dinel є одним з провідних виробників пристроїв для виміру витрати і рівня рідких і сипких матеріалів. Компанія користується хорошою репутацією, а  вимірники, які вона виробляє, широко застосовують у більшості країн світу. Продукція бренду призначена для контролю і виконання вимірів рівнів в резервуарах і ємностях як відкритого, так і закритого типу: ями, басейни, силосні вежі і інші. Висока якість виробів і функціональність обумовлюють їх застосування на промислових підприємствах у складі автоматизованих систем керування.

Для швидкого і точного визначення рівня різних рідин або сипких речовин недостатньо звичайних засобів виміру, таких, як лінійки або щупи. Зате, з таким завданням відмінно справляються спеціальні прилади – датчики рівня. Вони бувають різних конструкцій і призначення.

ЗАМОВИТИ
Вгору