Популярне: частотник Delta
Знайти

 

У всіх галузях виробництва і будівельній справі такий помічник як датчик рівня рідини і сипких матеріалів є потрібним, а іноді невід'ємною частиною робочого процесу. Неможливо не відмітити їх відмінності за принципом дії і конструктивними особливостями. Давайте поступово розберемося з його видами, починаючи від найпростішого.

Поплавцевий датчик рівня

Буйковий рівнемір сконструйований досить просто: він озброєний поплавцем і двома магнітними герконами, які встановлюють в певних контрольних точках.

Простота поплавцевого датчика рівня води не заважає йому бути надійним і повноцінним в рішенні поставленої задачі. Принцип роботи наступний: поплавець, плаваючи на поверхні рідини пересувається вертикально при підйомі її рівня. При наповненні резервуару водою, рівнемір поплавцевий, досягнувши критичної точки, відключає реле, тим самим припиняючи подання води.

Ультразвуковий датчик рівня

Такий прилад може бути задіяний як в рідкому, так і сухому середовищі. Його конструкція передбачає наявність аналогового або дискретного виходу, які здатні переривати заповнення досягши певної риси, а також вести постійний моніторинг наповнення.

Радарний рівнемір

Цей сигналізатор здатен повноцінно функціонувати у будь-якому технологічному середовищі, що дозволяє сміливо віднести його до універсального приладу. Радарний датчик відмінно впорається в агресивній і вибухонебезпечній субстанції, при цьому температурні показники і тиск жодним чином не вплинуть на його роботу.

Ємнісний датчик рівня

Від даного виду потребується визначення максимуму в заповненні резервуару. Ємнісний рівнемір відрізняється здатністю фіксувати заповнення вмістища рідиною або сипким матеріалом як змішаного, так і однорідного складу.

Ємнісний датчик рівня сипких матеріалів не схильний до впливу електромагнітних полів і різних температурних умов. Із-за його витривалості прилад часто використовують в "важких" зовнішніх умовах.


Ми доставляємо прилади таких виробників, як FineTek і Dinel! 

Щоб купити рівнемір (датчик рівня) або проконсультуватися з нашим фахівцем, дзвоніть прямо зараз: (097) 277-37-97, (066) 277-37-97, (073) 277-37-97

 

Консультація фахівця

Замовити >
Корисні статті

Датчики рівня Dinel DLS-27: особливості роботи і сфери застосування

Dinel є одним з провідних виробників пристроїв для виміру витрати і рівня рідких і сипких матеріалів...

Як вибрати датчик рівня рідини

Для швидкого і точного визначення рівня різних рідин або сипких речовин недостатньо звичайних засобі...

ЗАМОВИТИ
Вгору