Популярне: частотник Delta
Знайти
шкаф управления
іконка ціна на шафу управління від компанії simpletech
Від 70 євро
іконка термін виготовлення шафи управління від компанії simpletech
Від 2 днів
іконка гарантія на шафу управління від компанії simpletech
Гарантія 2 роки

Збір шаф керування

в компанії Simpletech

  • іконка доступна ціна на шафу управління від компанії simpletechДоступні ціни Вартість робіт зі складання шафи управління - від 70 євро.
  • іконка уважність до деталей при зборці шафи управлінняУвага до деталей Автоматизація є найбільш підходящим рішенням для прискорення виробничих та інших технологічних процесів. З автоматизацією завдання виконуються безперебійно за розробленим алгоритмом.
  • іконка термінова складання та монтаж шаф управлінняШвидкість роботи При необхідності здійснюємо термінову збірку і монтаж всього за 1-2 дня. Термін залежить від кількості елементів і складності настройки.
  • іконка гарантія якості робіт від компанії simpletechГарантія якості Уважність і педантичність - першочергові якості фахівців Simpletech, завдяки чому ми можемо ручатися за якість робіт, а наші клієнти завжди отримують потрібний результат.
Виникли питання? Потрібна консультація?

Телефонуйте за номером: +38(097) 277-37-97 або залиште заявку і фахівець Simpletech зв'яжеться з Вами протягом доби.

Схема роботи

по збірці шаф управління

  • іконка аудит і установка шаф управління від компанії simpletechКонсалтинг і аудит Вивчаємо завдання і проводимо аудит встановленого на об'єкті обладнання
  • іконка розробка проекту та встановлення шаф управління від компанії simpletech Проектування і узгодження Розробляємо і погоджуємо з вами проект, в якому описані всі елементи системи і функціональні особливості
  • іконка закупівля обладнання і установка шаф управління від компанії simpletechЗбірка і установка Закуповуємо необхідне обладнання, збираємо основні вузли і встановлюємо систему на об'єкті
  • іконка підключення і налагодження після установки шаф управлінняПослуги підключення та налагодження Підключаємо і налаштовуємо все елементи, перевіряємо коректність роботи системи.
  • іконка навчання персоналу з обслуговування шаф управлінняНавчання персоналу Проводимо навчання фахівців компанії, які будуть обслуговувати об'єкт.
  • іконка обслуговування і модернізація шаф управлінняТехнічного обслуговування й модернізації Приймаємо об'єкт на обслуговування. При необхідності розширюємо систему за розмірами або функціоналу.
Зворотній зв'язок
Немає часу чекати? Дзвоніть прямо зараз: +38(097) 277-37-97

Реалізовані об'єкти

Диспетчеризація котельні в Києві

Шафа управління насосної установки підтримки тиску системи водопостачання та котельні.

Завдання: підтримка стабільного тиску в мережі водоспоживання і для забезпечення стабільного тиску в системі опалення.

Докладніше

шкаф управления с пид-регулированием
шкаф управления для реверсивной канатной дороги

Автоматизація управління лінією з виробництва напівфабрикатів

Завдання: Забезпечити роботу реверсивної канатною дорогою для Вейкбордингу.

Частотний перетворювач і контролер управління дозволяє оператору в ручному режимі керувати напрямком руху і швидкістю руху вейкбордистів.

Докладніше

ЗАМОВИТИ
Вгору