Популярне: частотник Delta
Знайти

Частотник Дельта MS300 — це універсальні інвертори, які підійдуть для роботи навіть в тяжких умовах навколишнього середовища, оскільки фахівці приділили особливу увагу міцності і довговічності частотника, оснастивши його антипиловим корпусом з додатковим захистом від високих температур. Діапазон експлуатації від -20˚C до +40˚C.

Перетворювач частоти Delta моделі CFP-2000 для насосів і вентиляторів реалізує керування навантаженням:

  • асинхронних двигунів, електродвигунів з постійними магнітами;
  • двигунів, що несуть постійні і змінні навантаження.

Вітаємо, шановані відвідувачі! Раді повідомити, що до 31.08.2017 в магазині Simpletech кожному покупцеві частотних перетворювачів Delta Electronics надаються знижки до -30% від вказаної на сайті ціни товару.

Компанія Schneider Electric розробила серію компактних частотних перетворювачів Altivar, що втілюють у собі новітні технології ефективного керування приводами, інноваційні і енергозбережні функції.

Нові інноваційні частотні перетворювачі Delta Electronics серії C2000 (CP2000) налаштовуються залежно від потреб користувача. Віддалене налаштування і керування частотниками по протоколу CANopen  - один з найсучасніших способів на сьогодні.

Останнім часом збільшився попит на енергоефективне обладнання, здатне понизити експлуатаційні витрати підприємства.

Нові частотні перетворювачі EFC 3610 і EFC 5610 від компанії Bosch Rexroth  - прості в експлуатації, універсальні частотники, здатні внести значний вклад в економію електроенергії, яка так затребувана зараз.

ЗАМОВИТИ
Вгору