Dinel є одним з провідних виробників пристроїв для виміру витрати і рівня рідких і сипких матеріалів. Компанія користується хорошою репутацією, а  вимірники, які вона виробляє, широко застосовують у більшості країн світу. Продукція бренду призначена для контролю і виконання вимірів рівнів в резервуарах і ємностях як відкритого, так і закритого типу: ями, басейни, силосні вежі і інші. Висока якість виробів і функціональність обумовлюють їх застосування на промислових підприємствах у складі автоматизованих систем керування.

Рівнеміри Dinel для рідких, маслянистих і сипких матеріалів

Контроль кількості матеріалів, що знаходяться в ємностях або посудинах, визначають пристроями, які відстежують рівень безконтактним і контактним способами. Компанія Dinel випускає ємнісні, ультразвукові і заглибні датчики рівня, кожен з яких відрізняється принципом дії.

Ємнісні прилади

Ці пристрої визначають значення електричної ємності зануреного провідника в рідку або сипку речовину. Такі датчики Dinel отримали найбільш широке застосування завдяки своїм перевагам:

  • простий принцип дії;
  • невеликі габаритні розміри, що дозволяють встановлювати ці прилади навіть в невеликих резервуарах або трубах;
  • тривалий термін експлуатації;
  • висока енергоефективність.

Пристрій DLS-27_-10

Компактний рівнемір, призначений для визначення рівня рідин, що не проводять струм (рослинна олія), а також сипких і гранульованих матеріалів (наприклад, селітра). Має два варіанти виконання: з електродом завдовжки 50 і 100 мм.

Установка в ємностях або резервуарах виконується збоку, для монтажу використовують звариші або кріпильні гайки. При використанні в ємностях, виготовлених з неметалічних матеріалів, для установки рівнеміра використовують металевий електрод, площа якого не менше 200 см².

Пристрій DLS-27_-20

Використовується для контролю рівня сухих сипких речовин, для яких властиві невисока діелектрична проникність і питома вага. Також його застосовують для визначення рівня рідких матеріалів, що не проводять електричний струм.

Прилад містить частково ізольований електрод, довжина якого знаходиться в межах від 100 до 1000 мм. Завдяки ізоляції запобігається налипання контрольованих матеріалів на чутливій поверхні датчика.

Установка виконується на бічну або верхню поверхні посудини, при цьому електрод може розташовуватися в похилому положенні.

Пристрій DLS-27_-30

Призначений для контролю рідких і сипких середовищ з низьким коефіцієнтом електропровідності в ємностях великих об'ємів. Датчик рівня встановлюють у бічну стінку або згори так, щоб електрод знаходився в похилому або вертикальному положенні.

Особливості монтажу і використання

Для контролю рівня різних середовищ в резервуарах і баках використовують наступні варіанти установки рівнемірів Dinel:

  • Вертикальне (для ємностей великого об'єму). При вимірі рівня рослинних олій рекомендується загин кінця електроду для збільшення чутливості.
  • Горизонтальне (у бічну стінку). Використовують датчики з електродом невеликої довжини для невеликих резервуарів або місткостей.
  • Під нахилом (у похилі стінки ємностей). Призначений для приладів з короткими електродами.

Щоб уникнути налипання контрольованих речовин не рекомендується використовувати штуцери великої довжини.

Хочете купити датчик рівня Dinel чи дізнатись додаткову інформацію?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і фахівець компанії Simpletech не лише безкоштовно підбере модель, відповідну за характеристиками і ціною, атакож запропонує індивідуальну знижку.