Опис ультразвукового рівнеміра серії ULM-53

У складі датчиків цієї серії містяться електронний модуль і електроакустичний перетворювач. Сам пристрій виконаний в корпусі з малими габаритами. Датчик направляє сигнал у вигляді ультразвукового імпульсу у напрямі поверхні контрольованої речовини. Обробка відбитої акустичної хвилі здійснюється електронним модулем приладу. Аналіз часу проходження деяких окремих імпульсів від випромінювача до поверхні і назад аналізується електронікою дуже точно. Вона також виконує температурну компенсацію і робить перетворення отриманих даних у вихідний струм або напругу.

 

Для налаштувань роботи приладу передбачені дві кнопки, розташовані у верхній частині його корпусу. Рівнемір має оптичну індикацію стану (STATE) і процесу налаштування (MENU). Вихідний сигнал - струмовий або напруга. Випускається в двох варіантах: для нормальних і вибухонебезпечних середовищ (виконання N і Xi відповідно).

Де використовується

Датчики використовуються для безперервного заміру рівня різних рідин і в'язких речовин (стоків, шлаків, клеїв, суспензій, смол) у відкритих каналах, закритих і відкритих резервуарах, ямах, жолобах.

Технічні параметри:

  • Застосування: безперервні заміри рівня рідких, в'язких, пастоподібних речовин і суспензій, які знаходяться у відкритих і закритих резервуарах, жолобах, каналах, ямах
  • Зручний спосіб внесення налаштувань (передбачені 2 кнопки в корпусі)
  • Варіанти виконання: N і Xi (для нормальних і вибухонебезпечних речовин відповідно)
  • Індикація стану: оптична
  • Вихід: струм від 4 до 20 мА або напруга 0-10 В

 

Посібник користувача Dinel ULM-53завантажити

 

Дізнайтеся ціну і отримаєте знижку

Залиште контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом години. Або телефонуйте прямо зараз:

+38(097) 277-37-97

Микола

Технічний спеціаліст

 

Перш, ніж купити ультразвуковий вимі́рювач рівня - рівнемір Dinel серії ULM-53, рекомендуємо звернутися за консультацією.