Опис ультразвукового рівнеміра серії ULM-53L

Пристрій використовується для безперервного контролю рівня вимірюваного середовища, виконаний в компактному корпусі. Складається з електроакустичного перетворювача і електронного модуля. Вимірники рівня цієї серії випускають ультразвукові імпульси у напрямку до поверхні контрольованих речовин. Обробкою відображеної від поверхні хвилі займається електронний модуль рівнеміра. Електроніка аналізує час, витрачений на проходження окремих імпульсів до поверхні речовини і назад, робить температурну компенсацію, перетворить отримані дані у вихідну напругу.

 

У моделях ULM - 53L -__- I, ULM - 53L -__- U і ULM - 53L -__- M відсутні елементи для внесення налаштувань в їх роботу користувачем. Замовник вибирає максимальну довжину вимірів самостійно.

Де використовується

Датчики, завдяки їх безконтактному способу дії, застосовують для проведення безперервних замірів рівня рідких, пастоподібних і кашоподібних середовищ в закритих резервуарах і ємностях, відкритих каналах і жолобах.

Технічні параметри:

  • Відсутність елементів для внесення призначених для користувача налаштувань
  • Виведення: струмове (від 4 до 20 мА) або напруга (о- 10 В)
  • Двонаправлена комутація з використанням протоколу RS - 485 Modbus/RTU
  • Оптична індикація стану: присутня
  • Виконання корпусу: клас захисту IP68

 

Посібник користувача Dinel ULM-53Lзавантажити

 

Дізнайтеся ціну і отримаєте знижку

Залиште контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом години. Або телефонуйте прямо зараз:

+38(097) 277-37-97

Микола

Технічний спеціаліст

 

Перш, ніж купити ультразвуковий вимірник рівня - рівнемір Dinel серії ULM - 53L, рекомендуємо звернутися за консультацією.